Kinëkodin postar Query
KinëXinjiang/新疆Wensu County/温宿县Bayileke/巴依勒克等: 843109
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bayileke/巴依勒克等, Wensu County/温宿县, Xinjiang/新疆: 843109

843109

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bayileke/巴依勒克等, Wensu County/温宿县, Xinjiang/新疆
Qytet :Bayileke/巴依勒克等
Rajon 2 :Wensu County/温宿县
Rajon 1 :Xinjiang/新疆
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :843109

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-65
gjerësi :41.60108
gjatësi :80.46780
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bayileke/巴依勒克等, Wensu County/温宿县, Xinjiang/新疆 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 843109.

Të tjerët u kërkohet në
Bayileke/巴依勒克等, Wensu County/温宿县, Xinjiang/新疆,843109 ©2014 kodin postar Query