Kinëkodin postar Query
KinëYunnan/云南Gejiu City/个旧市Zhadian Town/乍甸镇等: 661009
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Zhadian Town/乍甸镇等, Gejiu City/个旧市, Yunnan/云南: 661009

661009

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Zhadian Town/乍甸镇等, Gejiu City/个旧市, Yunnan/云南
Qytet :Zhadian Town/乍甸镇等
Rajon 2 :Gejiu City/个旧市
Rajon 1 :Yunnan/云南
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :661009

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-53
gjerësi :23.46489
gjatësi :103.17367
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Zhadian Town/乍甸镇等, Gejiu City/个旧市, Yunnan/云南 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 661009.

Të tjerët u kërkohet në
Zhadian Town/乍甸镇等, Gejiu City/个旧市, Yunnan/云南,661009 ©2014 kodin postar Query