Kinëkodin postar Query
KinëHenan/河南Qingfeng County/清丰县Yangshao Township/阳邵乡等: 457342
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Yangshao Township/阳邵乡等, Qingfeng County/清丰县, Henan/河南: 457342

457342

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Yangshao Township/阳邵乡等, Qingfeng County/清丰县, Henan/河南
Qytet :Yangshao Township/阳邵乡等
Rajon 2 :Qingfeng County/清丰县
Rajon 1 :Henan/河南
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :457342

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-41
gjerësi :36.03945
gjatësi :114.99689
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Yangshao Township/阳邵乡等, Qingfeng County/清丰县, Henan/河南 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 457342.

Të tjerët u kërkohet në
Yangshao Township/阳邵乡等, Qingfeng County/清丰县, Henan/河南,457342 ©2014 kodin postar Query