КинаПоштенски Пребарување
КинаHenan/河南Qingfeng County/清丰县Yangshao Township/阳邵乡等: 457342
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Yangshao Township/阳邵乡等, Qingfeng County/清丰县, Henan/河南: 457342

457342

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Yangshao Township/阳邵乡等, Qingfeng County/清丰县, Henan/河南
Град :Yangshao Township/阳邵乡等
Регионот 2 :Qingfeng County/清丰县
Регионот 1 :Henan/河南
Земја :Кина(CN)
Поштенски :457342

Други Информации
Јазик :English/Chinese (EN/ZH)
Регионален Код :CN-41
ширина :36.03945
должина :114.99689
Временска Зона :Asia/Shanghai
Координирано Универзално Време :UTC+8
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Yangshao Township/阳邵乡等, Qingfeng County/清丰县, Henan/河南 се наоѓа во Кина. Нејзините поштенски код е 457342.

Другите се е достапен
Yangshao Township/阳邵乡等, Qingfeng County/清丰县, Henan/河南,457342 ©2014 Поштенски Пребарување