Kinëkodin postar Query
KinëGuangdong/广东Dongguan City/东莞市Chang'an Town/长安镇等: 523068
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Chang'an Town/长安镇等, Dongguan City/东莞市, Guangdong/广东: 523068

523068

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Chang'an Town/长安镇等, Dongguan City/东莞市, Guangdong/广东
Qytet :Chang'an Town/长安镇等
Rajon 2 :Dongguan City/东莞市
Rajon 1 :Guangdong/广东
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :523068

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-44
gjerësi :23.04213
gjatësi :113.72724
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Chang'an Town/长安镇等, Dongguan City/东莞市, Guangdong/广东 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 523068.

Të tjerët u kërkohet në
Chang'an Town/长安镇等, Dongguan City/东莞市, Guangdong/广东,523068 ©2014 kodin postar Query