Kinëkodin postar Query
KinëGansu/甘肃Zhuanglang County/庄浪县Handian Township/韩店乡等: 744609
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Handian Township/韩店乡等, Zhuanglang County/庄浪县, Gansu/甘肃: 744609

744609

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Handian Township/韩店乡等, Zhuanglang County/庄浪县, Gansu/甘肃
Qytet :Handian Township/韩店乡等
Rajon 2 :Zhuanglang County/庄浪县
Rajon 1 :Gansu/甘肃
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :744609

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-62
gjerësi :35.21537
gjatësi :106.21962
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Handian Township/韩店乡等, Zhuanglang County/庄浪县, Gansu/甘肃 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 744609.

Të tjerët u kërkohet në
Handian Township/韩店乡等, Zhuanglang County/庄浪县, Gansu/甘肃,744609 ©2014 kodin postar Query