Kinëkodin postar Query
KinëGansu/甘肃Pingliang City/平凉市Machuan Township/麻川乡等: 744022
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Machuan Township/麻川乡等, Pingliang City/平凉市, Gansu/甘肃: 744022

744022

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Machuan Township/麻川乡等, Pingliang City/平凉市, Gansu/甘肃
Qytet :Machuan Township/麻川乡等
Rajon 2 :Pingliang City/平凉市
Rajon 1 :Gansu/甘肃
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :744022

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-62
gjerësi :35.46336
gjatësi :106.67309
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Machuan Township/麻川乡等, Pingliang City/平凉市, Gansu/甘肃 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 744022.

Të tjerët u kërkohet në
Machuan Township/麻川乡等, Pingliang City/平凉市, Gansu/甘肃,744022 ©2014 kodin postar Query