Kinëkodin postar Query
KinëFujian/福建Taining County/泰宁县Shangqing Township/上青乡等: 354403
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Shangqing Township/上青乡等, Taining County/泰宁县, Fujian/福建: 354403

354403

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Shangqing Township/上青乡等, Taining County/泰宁县, Fujian/福建
Qytet :Shangqing Township/上青乡等
Rajon 2 :Taining County/泰宁县
Rajon 1 :Fujian/福建
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :354403

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-35
gjerësi :26.84982
gjatësi :117.15211
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Shangqing Township/上青乡等, Taining County/泰宁县, Fujian/福建 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 354403.

Të tjerët u kërkohet në
Shangqing Township/上青乡等, Taining County/泰宁县, Fujian/福建,354403 ©2014 kodin postar Query