Kinëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Jizhongx/其中, Datian County/大田县, Fujian/福建: 366109

366109

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Jizhongx/其中, Datian County/大田县, Fujian/福建
Qytet :Jizhongx/其中
Rajon 2 :Datian County/大田县
Rajon 1 :Fujian/福建
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :366109

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-35
gjerësi :25.98566
gjatësi :117.87425
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Jizhongx/其中, Datian County/大田县, Fujian/福建 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 366109.

Të tjerët u kërkohet në
Jizhongx/其中, Datian County/大田县, Fujian/福建,366109 ©2014 kodin postar Query