Kinëkodin postar Query
KinëBeijing/北京Pinggu District/平谷区Liujiadian Township/刘家店乡等: 101208
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Liujiadian Township/刘家店乡等, Pinggu District/平谷区, Beijing/北京: 101208

101208

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Liujiadian Township/刘家店乡等, Pinggu District/平谷区, Beijing/北京
Qytet :Liujiadian Township/刘家店乡等
Rajon 2 :Pinggu District/平谷区
Rajon 1 :Beijing/北京
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :101208

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-11
gjerësi :40.23787
gjatësi :117.01657
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Liujiadian Township/刘家店乡等, Pinggu District/平谷区, Beijing/北京 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 101208.

Të tjerët u kërkohet në
Liujiadian Township/刘家店乡等, Pinggu District/平谷区, Beijing/北京,101208 ©2014 kodin postar Query