Kinëkodin postar Query
KinëYunnan/云南Huize County/会泽县Zhehai Town/者海镇等: 654211
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Zhehai Town/者海镇等, Huize County/会泽县, Yunnan/云南: 654211

654211

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Zhehai Town/者海镇等, Huize County/会泽县, Yunnan/云南
Qytet :Zhehai Town/者海镇等
Rajon 2 :Huize County/会泽县
Rajon 1 :Yunnan/云南
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :654211

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-53
gjerësi :26.55998
gjatësi :103.62258
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Zhehai Town/者海镇等, Huize County/会泽县, Yunnan/云南 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 654211.

Të tjerët u kërkohet në
Zhehai Town/者海镇等, Huize County/会泽县, Yunnan/云南,654211 ©2014 kodin postar Query