Kinëkodin postar Query
KinëSichuan/四川Mianyang City/绵阳市Fenggu Town/丰谷镇等: 621001
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Fenggu Town/丰谷镇等, Mianyang City/绵阳市, Sichuan/四川: 621001

621001

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Fenggu Town/丰谷镇等, Mianyang City/绵阳市, Sichuan/四川
Qytet :Fenggu Town/丰谷镇等
Rajon 2 :Mianyang City/绵阳市
Rajon 1 :Sichuan/四川
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :621001

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-51
gjerësi :35.73867
gjatësi :107.63247
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Fenggu Town/丰谷镇等, Mianyang City/绵阳市, Sichuan/四川 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 621001.

Të tjerët u kërkohet në
Fenggu Town/丰谷镇等, Mianyang City/绵阳市, Sichuan/四川,621001 ©2014 kodin postar Query