Kinëkodin postar Query
KinëShanxi/山西Changzi County/长子县Xiangsuozaidegeshanwei/乡所在地各单位等: 046608
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Xiangsuozaidegeshanwei/乡所在地各单位等, Changzi County/长子县, Shanxi/山西: 046608

046608

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Xiangsuozaidegeshanwei/乡所在地各单位等, Changzi County/长子县, Shanxi/山西
Qytet :Xiangsuozaidegeshanwei/乡所在地各单位等
Rajon 2 :Changzi County/长子县
Rajon 1 :Shanxi/山西
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :046608

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-14
gjerësi :35.98483
gjatësi :112.89496
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Xiangsuozaidegeshanwei/乡所在地各单位等, Changzi County/长子县, Shanxi/山西 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 046608.

Të tjerët u kërkohet në
Xiangsuozaidegeshanwei/乡所在地各单位等, Changzi County/长子县, Shanxi/山西,046608 ©2014 kodin postar Query