Kinëkodin postar Query
KinëShaanxi/陕西Zhen'an County/镇安县Fengping Township/枫坪乡等: 711507
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Fengping Township/枫坪乡等, Zhen'an County/镇安县, Shaanxi/陕西: 711507

711507

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Fengping Township/枫坪乡等, Zhen'an County/镇安县, Shaanxi/陕西
Qytet :Fengping Township/枫坪乡等
Rajon 2 :Zhen'an County/镇安县
Rajon 1 :Shaanxi/陕西
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :711507

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-61
gjerësi :33.22207
gjatësi :108.98134
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Fengping Township/枫坪乡等, Zhen'an County/镇安县, Shaanxi/陕西 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 711507.

Të tjerët u kërkohet në
Fengping Township/枫坪乡等, Zhen'an County/镇安县, Shaanxi/陕西,711507 ©2014 kodin postar Query