Kinëkodin postar Query
KinëHunan/湖南Changsha County/长沙县Chong, Shuangshan Village/冲、双山村等: 410143
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Chong, Shuangshan Village/冲、双山村等, Changsha County/长沙县, Hunan/湖南: 410143

410143

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Chong, Shuangshan Village/冲、双山村等, Changsha County/长沙县, Hunan/湖南
Qytet :Chong, Shuangshan Village/冲、双山村等
Rajon 2 :Changsha County/长沙县
Rajon 1 :Hunan/湖南
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :410143

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-43
gjerësi :28.42718
gjatësi :113.23017
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Chong, Shuangshan Village/冲、双山村等, Changsha County/长沙县, Hunan/湖南 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 410143.

Të tjerët u kërkohet në
Chong, Shuangshan Village/冲、双山村等, Changsha County/长沙县, Hunan/湖南,410143 ©2014 kodin postar Query