Kinëkodin postar Query
KinëHenan/河南Runan County/汝南县Zhanggang Township/张岗乡等: 463325
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Zhanggang Township/张岗乡等, Runan County/汝南县, Henan/河南: 463325

463325

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Zhanggang Township/张岗乡等, Runan County/汝南县, Henan/河南
Qytet :Zhanggang Township/张岗乡等
Rajon 2 :Runan County/汝南县
Rajon 1 :Henan/河南
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :463325

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-41
gjerësi :32.82244
gjatësi :114.53584
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Zhanggang Township/张岗乡等, Runan County/汝南县, Henan/河南 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 463325.

Të tjerët u kërkohet në
Zhanggang Township/张岗乡等, Runan County/汝南县, Henan/河南,463325 ©2014 kodin postar Query