Kinëkodin postar Query
KinëHenan/河南Biyang County/泌阳县Xiabeisi Township/下碑寺乡等: 463714
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Xiabeisi Township/下碑寺乡等, Biyang County/泌阳县, Henan/河南: 463714

463714

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Xiabeisi Township/下碑寺乡等, Biyang County/泌阳县, Henan/河南
Qytet :Xiabeisi Township/下碑寺乡等
Rajon 2 :Biyang County/泌阳县
Rajon 1 :Henan/河南
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :463714

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-41
gjerësi :33.02594
gjatësi :113.57381
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Xiabeisi Township/下碑寺乡等, Biyang County/泌阳县, Henan/河南 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 463714.

Të tjerët u kërkohet në
Xiabeisi Township/下碑寺乡等, Biyang County/泌阳县, Henan/河南,463714 ©2014 kodin postar Query