Kinëkodin postar Query
KinëGansu/甘肃Ganzhou District/甘州区Chang'an Township/长安乡等: 734000
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Chang'an Township/长安乡等, Ganzhou District/甘州区, Gansu/甘肃: 734000

734000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Chang'an Township/长安乡等, Ganzhou District/甘州区, Gansu/甘肃
Qytet :Chang'an Township/长安乡等
Rajon 2 :Ganzhou District/甘州区
Rajon 1 :Gansu/甘肃
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :734000

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-62
gjerësi :38.92565
gjatësi :100.44982
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Chang'an Township/长安乡等, Ganzhou District/甘州区, Gansu/甘肃 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 734000.

Të tjerët u kërkohet në
Chang'an Township/长安乡等, Ganzhou District/甘州区, Gansu/甘肃,734000 ©2014 kodin postar Query