Kinëkodin postar Query
KinëFujian/福建Fuqing City/福清市Longtian Town/龙田镇等: 350315
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Longtian Town/龙田镇等, Fuqing City/福清市, Fujian/福建: 350315

350315

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Longtian Town/龙田镇等, Fuqing City/福清市, Fujian/福建
Qytet :Longtian Town/龙田镇等
Rajon 2 :Fuqing City/福清市
Rajon 1 :Fujian/福建
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :350315

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-35
gjerësi :25.59553
gjatësi :119.46470
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Longtian Town/龙田镇等, Fuqing City/福清市, Fujian/福建 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 350315.

Të tjerët u kërkohet në
Longtian Town/龙田镇等, Fuqing City/福清市, Fujian/福建,350315 ©2014 kodin postar Query