Kinëkodin postar Query
KinëSichuan/四川Jingyan County/井研县Guangsheng Township/广胜乡等: 613165
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Guangsheng Township/广胜乡等, Jingyan County/井研县, Sichuan/四川: 613165

613165

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Guangsheng Township/广胜乡等, Jingyan County/井研县, Sichuan/四川
Qytet :Guangsheng Township/广胜乡等
Rajon 2 :Jingyan County/井研县
Rajon 1 :Sichuan/四川
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :613165

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-51
gjerësi :29.65127
gjatësi :104.06966
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Guangsheng Township/广胜乡等, Jingyan County/井研县, Sichuan/四川 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 613165.

Të tjerët u kërkohet në
Guangsheng Township/广胜乡等, Jingyan County/井研县, Sichuan/四川,613165 ©2014 kodin postar Query