Kinëkodin postar Query
KinëShandong/山东Weifang City/潍坊市Wangliu Town/望留镇等: 261053
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Wangliu Town/望留镇等, Weifang City/潍坊市, Shandong/山东: 261053

261053

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Wangliu Town/望留镇等, Weifang City/潍坊市, Shandong/山东
Qytet :Wangliu Town/望留镇等
Rajon 2 :Weifang City/潍坊市
Rajon 1 :Shandong/山东
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :261053

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-37
gjerësi :36.65345
gjatësi :119.04567
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Wangliu Town/望留镇等, Weifang City/潍坊市, Shandong/山东 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 261053.

Të tjerët u kërkohet në
Wangliu Town/望留镇等, Weifang City/潍坊市, Shandong/山东,261053 ©2014 kodin postar Query