Kinëkodin postar Query
KinëShaanxi/陕西Mian County/勉县Changlin Township/长林乡等: 724206
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Changlin Township/长林乡等, Mian County/勉县, Shaanxi/陕西: 724206

724206

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Changlin Township/长林乡等, Mian County/勉县, Shaanxi/陕西
Qytet :Changlin Township/长林乡等
Rajon 2 :Mian County/勉县
Rajon 1 :Shaanxi/陕西
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :724206

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-61
gjerësi :33.16647
gjatësi :106.89510
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Changlin Township/长林乡等, Mian County/勉县, Shaanxi/陕西 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 724206.

Të tjerët u kërkohet në
Changlin Township/长林乡等, Mian County/勉县, Shaanxi/陕西,724206 ©2014 kodin postar Query