Kinëkodin postar Query
KinëLiaoning/辽宁Huludao City/葫芦岛市Hongluoxian Town/虹螺岘镇等: 125007
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Hongluoxian Town/虹螺岘镇等, Huludao City/葫芦岛市, Liaoning/辽宁: 125007

125007

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Hongluoxian Town/虹螺岘镇等, Huludao City/葫芦岛市, Liaoning/辽宁
Qytet :Hongluoxian Town/虹螺岘镇等
Rajon 2 :Huludao City/葫芦岛市
Rajon 1 :Liaoning/辽宁
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :125007

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-21
gjerësi :40.82772
gjatësi :120.76581
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Hongluoxian Town/虹螺岘镇等, Huludao City/葫芦岛市, Liaoning/辽宁 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 125007.

Të tjerët u kërkohet në
Hongluoxian Town/虹螺岘镇等, Huludao City/葫芦岛市, Liaoning/辽宁,125007 ©2014 kodin postar Query