Kinëkodin postar Query
KinëJilin/吉林Jiaohe City/蛟河市Baishishan Township/白石山乡等: 132503
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Baishishan Township/白石山乡等, Jiaohe City/蛟河市, Jilin/吉林: 132503

132503

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Baishishan Township/白石山乡等, Jiaohe City/蛟河市, Jilin/吉林
Qytet :Baishishan Township/白石山乡等
Rajon 2 :Jiaohe City/蛟河市
Rajon 1 :Jilin/吉林
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :132503

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-22
gjerësi :43.58239
gjatësi :127.55332
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Baishishan Township/白石山乡等, Jiaohe City/蛟河市, Jilin/吉林 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 132503.

Të tjerët u kërkohet në
Baishishan Township/白石山乡等, Jiaohe City/蛟河市, Jilin/吉林,132503 ©2014 kodin postar Query