Kinëkodin postar Query
KinëHeilongjiang/黑龙江Lanxi County/兰西县Bei'an Township/北安乡等: 151584
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bei'an Township/北安乡等, Lanxi County/兰西县, Heilongjiang/黑龙江: 151584

151584

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bei'an Township/北安乡等, Lanxi County/兰西县, Heilongjiang/黑龙江
Qytet :Bei'an Township/北安乡等
Rajon 2 :Lanxi County/兰西县
Rajon 1 :Heilongjiang/黑龙江
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :151584

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-23
gjerësi :46.44509
gjatësi :126.24890
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bei'an Township/北安乡等, Lanxi County/兰西县, Heilongjiang/黑龙江 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 151584.

Të tjerët u kërkohet në
Bei'an Township/北安乡等, Lanxi County/兰西县, Heilongjiang/黑龙江,151584 ©2014 kodin postar Query