Kinëkodin postar Query
KinëHeilongjiang/黑龙江Fujin City/富锦市Jinshan Town/锦山镇等: 156112
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Jinshan Town/锦山镇等, Fujin City/富锦市, Heilongjiang/黑龙江: 156112

156112

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Jinshan Town/锦山镇等, Fujin City/富锦市, Heilongjiang/黑龙江
Qytet :Jinshan Town/锦山镇等
Rajon 2 :Fujin City/富锦市
Rajon 1 :Heilongjiang/黑龙江
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :156112

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-23
gjerësi :47.05201
gjatësi :131.75070
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Jinshan Town/锦山镇等, Fujin City/富锦市, Heilongjiang/黑龙江 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 156112.

Të tjerët u kërkohet në
Jinshan Town/锦山镇等, Fujin City/富锦市, Heilongjiang/黑龙江,156112 ©2014 kodin postar Query