Kinëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Airenli/爱仁里等, Shantou City/汕头市, Guangdong/广东: 515021

515021

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Airenli/爱仁里等, Shantou City/汕头市, Guangdong/广东
Qytet :Airenli/爱仁里等
Rajon 2 :Shantou City/汕头市
Rajon 1 :Guangdong/广东
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :515021

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-44
gjerësi :23.36896
gjatësi :116.67574
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Airenli/爱仁里等, Shantou City/汕头市, Guangdong/广东 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 515021.

Të tjerët u kërkohet në
Airenli/爱仁里等, Shantou City/汕头市, Guangdong/广东,515021 ©2014 kodin postar Query