Kinëkodin postar Query
KinëGuangdong/广东Shenzhen City/深圳市Dongbin Road/东滨路等: 518054
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Dongbin Road/东滨路等, Shenzhen City/深圳市, Guangdong/广东: 518054

518054

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Dongbin Road/东滨路等, Shenzhen City/深圳市, Guangdong/广东
Qytet :Dongbin Road/东滨路等
Rajon 2 :Shenzhen City/深圳市
Rajon 1 :Guangdong/广东
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :518054

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-44
gjerësi :22.55891
gjatësi :114.10133
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Dongbin Road/东滨路等, Shenzhen City/深圳市, Guangdong/广东 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 518054.

Të tjerët u kërkohet në
Dongbin Road/东滨路等, Shenzhen City/深圳市, Guangdong/广东,518054 ©2014 kodin postar Query