Kinëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Dagang/大冈等, Guangzhou City/广州市, Guangdong/广东: 510430

510430

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Dagang/大冈等, Guangzhou City/广州市, Guangdong/广东
Qytet :Dagang/大冈等
Rajon 2 :Guangzhou City/广州市
Rajon 1 :Guangdong/广东
Vend :Kinë(CN)
Kodi Postar :510430

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Chinese (EN/ZH)
Kodi Rajoni :CN-44
gjerësi :23.20667
gjatësi :113.23841
Zona Koha :Asia/Shanghai
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Dagang/大冈等, Guangzhou City/广州市, Guangdong/广东 është e vendosur në Kinë.Kodi i saj është zip 510430.

Të tjerët u kërkohet në
Dagang/大冈等, Guangzhou City/广州市, Guangdong/广东,510430 ©2014 kodin postar Query